O nas

Szkółkę Drzew i Krzewów Ozdobnych i Owocowych w Majdanie Gromadzkim założyliśmy w 2003r. i jest ona kontynuacją tradycji rodzinnych rozpoczętych w Końskowoli w 1965r. przez seniora rodu Mariana Ciupę. W roku 2012 szkółka przeniosła swoją siedzibę do miejscowości Średniówka, zostawiając w Majdanie Gromadzkim punkt sprzedaży detalicznej, oraz część produkcji kontenerowej.
 Nasza szkółka nie jest typową „fabryką roślin”. Większość prac odbywa się ręcznie. Pozwala nam to zachować kontakt z naszymi roślinami i daje dużą satysfakcje z pracy. Wiele gatunków rozmnażamy tylko dla własnej przyjemności,. Mamy bardzo szerokie doświadczenie w produkcji roślin. Posiadamy szeroki wybór gatunków, ciągle poszerzając asortyment o nowe odmiany. Hodujemy byliny, rośliny wrzosowate, drzewa, krzewy liściaste i iglaste oraz owocowe. Rozmnażamy także rośliny dla innych szkółek. Szeroki zakres produkowanych gatunków daje nam dużą wiedzę praktyczną którą chętnie dzielimy się z naszymi klientami.
Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem profesjonalnym nr rej.: PL-06/02/5220. Kupując u nas otrzymują państwo zdrowe i sprawdzone rośliny, których jakość potwierdza również Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa
Zapraszamy do zakupów w naszej szkółce osoby prywatne a także firmy z branży ogrodniczej. Oferujemy najwyższą jakość w najniższych cenach w regionie.